Domki letniskowe w Sielpi

Sielpia.pl

Domki i bungalowy letniskowe w Sielpi do wynajęcia - Rezerwacje telefoniczne: 66 77 99 615

Zalew w Sielpi Wielkiej to jeden z najważniejszych powodów dla których warto jest zdecydować się na spędzenie wakacji w tym urokliwym miejscu. Zalew to największa naturalna atrakcja tego miejsca – 60 hektarowy teren, który podzielony został na sektory w taki sposób, aby każdy przyjezdny mógł się tu odnaleźć. Jest tutaj miejsce dla osób, które kochają

wędkarstwo jak również i dla tych, którzy preferują spędzanie czasu oddając się sportom wodnym bądź po prostu kąpielom i wylegiwaniu się na plaży.

Krótka historia Zalewu.

Historia tego miejsca sięga aż 60 lat ubiegłego wieku – ten zalew rekreacyjny na rzece Czarnej Koneckiej powstał z inicjatywy ówczesnych władz. Już na początku dużą uwagę przywiązywano do kwestii infrastruktury turystycznej, która była i nadal jest bardzo bogata. Zalew cieszył się ogromną popularnością od momentu pojawienia się i oddania go do użytku ludzi – tak pozostało po dziś dzień.

Uzdrowiskowy klimat.

Powodem tej popularności jest przede wszystkim otoczenie starymi sosnowymi lasami, które wydzielają charakterystyczny, piękny zapach żywicy. Drzewa te tworzą wręcz uzdrowiskowy mikroklimat, który spowodował pojawianie się jak grzyby po deszczu kolejnych ośrodków wypoczynkowych. Dzisiaj istnieje tu ogromna ilość ośrodków wypoczynkowych, hoteli, kwater pensjonatów, które rok rocznie przeżywają wręcz oblężenie, przyjmując dużą ilość gości. Znajduje się tutaj również pole namiotowe, a więc oferta noclegowa jest tak zróżnicowana, iż spełnia potrzeby każdego – począwszy od osób szukających wrażeń i niskich cen jak i tych, który preferują luksus na najwyższym poziomie. Nie będzie przesadne stwierdzenie, że Sielpia to w tej chwili najbardziej popularne miejsce wakacyjne na ziemi świętokrzyskiej.

Atrakcje w Sielpi.

To wyjątkowe miejsce o niezwykłych walorach krajobrazowych oferuje turystom mnóstwo atrakcji, nie tylko związanych ze sportami wodnymi, kąpielami czy wędkarstwem. Znajdują się tutaj również ścieżki rowerowe i piesze oraz atrakcje bardziej nowoczesne, jak park linowy czy kluby nocne. Największe wrażenie robi jednak fakt, iż można obcować z mieszkającymi tutaj zwierzętami, których nie sposób zobaczyć w innych rejonach kraju...

Jeśli chcecie Państwo przeżyć najlepsze wakacje swojego życia, zapraszamy do Sielpi Wielkiej i Ośrodka wypoczynkowego Bartek!

 

 

Ośrodek wypoczynkowy
Bartek w Sielpi

Rezerwacje telefoniczne:
Tel. 66 77 99 615
       66 77 99 680
E-mail: sielpia@sielpia.pl

 

 

AKCEPTUJEMY

PŁATNOŚĆ KARTĄ

 

 

W PIERWSZYM TYGODNIU LIPCA RABAT -10%