Domki letniskowe w Sielpi

Sielpia.pl

Domki i bungalowy letniskowe w Sielpi do wynajęcia - Rezerwacje telefoniczne: 66 77 99 615

Domki letniskowe Sielpia

Jeśli właśnie planujecie Państwo najlepsze wakacje w swoim życiu i zdecydowaliście się na Sielpię Wielką, to jest to jak najbardziej prawidłowa decyzja. Wybierając nasz ośrodek możecie Państwo liczyć na wiele udogodnień, cudowną okolicę i przede wszystkim komfort związany z noclegiem. Nasze domki jedno, dwu lub trzypokojowe

są w stanie spełnić oczekiwania każdego, zarówno dużej rodziny jak i pary, czy osób przyjeżdżających indywidualnie. W naszym domkach bardzo mile widziane są również zwierzęta – jeśli zawsze są z Wami Wasze ukochane Pupile, nie obawiajcie się, weźcie je ze sobą – są to tutaj bardzo mile widziani goście!

Oferta naszych domków:

  • domki jednopokojowe – dla 2 do 4 osób
  • domki dwupokojowe – dla 4-6 osób
  • domki trzypokojowe – dla grupy do 8 osób

Charakterystyka domków w Ośrodku Bartek:

  • pełen węzeł sanitarny
  • na wyposażeniu znajduje się: telewizor, lodówka, czajnik elektryczny czy naczynia stołowe
  • zewnętrzny taras bądź balkoniki
  • duży stół do biesiadowania
  • łóżka jedno bądź dwuosobowe

Taki domek to ogromny komfort dla wszystkich – przy każdym z domków znajduje się miejsce na rozpalenie swojego grilla. Jeśli to dla Was za mało, zawsze możecie udać się w wyznaczone miejsce ośrodka i zdecydować się na rozpalenie ogniska, które daje zupełnie inne efekty, szczególnie jeśli chodzi o smażenie pysznej kiełbasy. Obok znajduje się zadaszona wiata, stół i siedziska, aby móc się skryć (na przykład w nieodpowiednią pogodę) czy potańczyć albo zagrać w bilard.

Nasz ośrodek został stworzony tak, aby bezpiecznie czuły się tutaj zarówno dzieci jak i przyjeżdżające z Wami zwierzęta. Cały ośrodek jest ogrodzony – do dyspozycji macie Państwo również piaskownicę i huśtawki, a więc niewielki ale prywatny plac zbaw, zjeżdżalnie czy nawet domek myśliwski. W nocy cały teren jest zamknięty, domki oczywiście również można zamknąć dlatego bezpiecznie może czuć się każdy, bez najmniejszego wyjątku w tym zakresie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat Sielpi Wielkiej, które zawarte są na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy, że w domkach będziecie mieli Państwo ogromny komfort, a poza nimi czeka na Was mnóstwo atrakcji.

Nasz ośrodek rekomenduje portal Meteor.

 

 

Ośrodek wypoczynkowy
Bartek w Sielpi

Rezerwacje telefoniczne:
Tel. 66 77 99 615
       66 77 99 680
E-mail: sielpia@sielpia.pl

 

 

AKCEPTUJEMY

PŁATNOŚĆ KARTĄ

 

 

W PIERWSZYM TYGODNIU LIPCA RABAT -10%