Domki letniskowe w Sielpi

Sielpia.pl

Domki i bungalowy letniskowe w Sielpi do wynajęcia - Rezerwacje telefoniczne: 66 77 99 615


Ze względu na sytuację związaną z COVID-19, wszystkie nasze domki oraz mieszkania są ozonowane profesjonalnym ozonatorem.


Część domków posiada aneksy kuchenne oraz odnowione łazienki. Dla dzieci przygotowaliśmy nowy plac zabaw.

Zastanawiacie się Państwo nad kolejnym celem swojej podróży turystycznej? Pragniecie spędzić cudowne wakacje, ale nie wybieracie się za granicę jak wskazuje aktualna moda lecz szukacie ciekawych miejsc w naszym kraju? To bardzo dobra decyzja, a skoro trafiliście do nas, to jesteście w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie! Sielpia Wielka to najlepszy wybór jeśli chodzi o miejsc wypoczynku dla każdego – dla rodzin z dziećmi, dla znajomych i osób z psami. Każdy znajdzie tu dla siebie miejsce!

Dlaczego Sielpia Wielka?

Sielpia Wielka to jedna z wielu miejscowości na Kielecczyźnie, która charakteryzuje się cudownymi krajobrazami, pięknym otoczeniem i niezwykle czystym powietrzem. Dlaczego więc właśnie to miejsce stanowi jedno z najbardziej popularnych celów turystycznych zarówno osób z pobliskich miejscowości

, jak i ludzi z całej Polski? Wszystko za sprawą przygotowanych dla turystów atrakcji oraz bliskości malowniczego zalewu znajdującego się nad rzeką Czarną. Przeważają tutaj lasy sosnowe, powietrze jest krystalicznie czyste, a obiekty przemysłowe znajdują się bardzo daleko, dlatego miejsce to charakteryzuje niebywały wręcz spokój.

Boicie się, że w tak spokojnym miejscu w pewnym momencie pojawi się nuda? Niemożliwe, bowiem czeka tu na Was mnóstwo atrakcji!

 

Co robić w Sielpi Wielkiej?

  • szlaki turystyczne piesze i rowerowe
  • ciekawe miejsca do zwiedzania, takie jak Jaskinia Raj w Chęcinach czy Góra Świętej Katarzyny
  • park linowy
  • możliwość wędkowania
  • sporty wodne
  • restauracje i kawiarnie
  • życie nocne

Znajdzie się tutaj coś odpowiedniego dla każdego – zarówno dla miłośników biernego jak i bardziej czynnego spędzania czasu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wakacjami w Sielpi, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą jako przygotował dla Państwa nasz ośrodek wczasowy.

W Ośrodku Bartek, który jest ogrodzony wszyscy są bezpieczni – spokojny czas mogą spędzać tutaj zarówno rodziny z dziećmi jak i osoby przyjeżdżające ze swoimi zwierzętami. Możecie wybierać spośród pokoi oraz domków letniskowych – na terenie ośrodka znajduje się wiata, pod którą odbywają się spotkania i imprezy. Nie brakuje też miejsca na tańce bądź rozpalenie ogniska. 

Serdecznie zapraszamy do Sielpi!

 

 

Ośrodek wypoczynkowy
Bartek w Sielpi

Rezerwacje telefoniczne:
Tel. 66 77 99 615
       66 77 99 680
E-mail: sielpia@sielpia.pl

 

 

AKCEPTUJEMY

PŁATNOŚĆ KARTĄ

 

 

W PIERWSZYM TYGODNIU LIPCA RABAT -10%