Domki letniskowe w Sielpi

Sielpia.pl

Domki i bungalowy letniskowe w Sielpi do wynajęcia - Rezerwacje telefoniczne: 66 77 99 615

Zastanawiacie się Państwo nad kolejnym celem swojej podróży turystycznej? Pragniecie spędzić cudowne wakacje, ale nie wybieracie się za granicę jak wskazuje aktualna moda lecz szukacie ciekawych miejsc w naszym kraju? To bardzo dobra decyzja, a skoro trafiliście do nas, to jesteście w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie! Sielpia Wielka to najlepszy wybór jeśli chodzi o miejsc wypoczynku dla każdego – dla rodzin z dziećmi, dla znajomych i osób z psami. Każdy znajdzie tu dla siebie miejsce!

Dlaczego Sielpia Wielka?

Sielpia Wielka to jedna z wielu miejscowości na Kielecczyźnie, która charakteryzuje się cudownymi krajobrazami, pięknym otoczeniem i niezwykle czystym powietrzem. Dlaczego więc właśnie to miejsce stanowi jedno z najbardziej popularnych celów turystycznych zarówno osób z pobliskich miejscowości, jak i ludzi z całej Polski? Wszystko za sprawą przygotowanych dla turystów atrakcji oraz bliskości malowniczego zalewu znajdującego się nad rzeką Czarną. Przeważają tutaj lasy sosnowe, powietrze jest krystalicznie czyste, a obiekty przemysłowe znajdują się bardzo daleko, dlatego miejsce to charakteryzuje niebywały wręcz spokój.

Boicie się, że w tak spokojnym miejscu w pewnym momencie pojawi się nuda? Niemożliwe, bowiem czeka tu na Was mnóstwo atrakcji!

 

Co robić w Sielpi Wielkiej?

  • szlaki turystyczne piesze i rowerowe
  • ciekawe miejsca do zwiedzania, takie jak Jaskinia Raj w Chęcinach czy Góra Świętej Katarzyny
  • park linowy
  • możliwość wędkowania
  • sporty wodne
  • restauracje i kawiarnie
  • życie nocne

Znajdzie się tutaj coś odpowiedniego dla każdego – zarówno dla miłośników biernego jak i bardziej czynnego spędzania czasu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wakacjami w Sielpi, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą jako przygotował dla Państwa nasz ośrodek wczasowy.

W Ośrodku Bartek, który jest ogrodzony wszyscy są bezpieczni – spokojny czas mogą spędzać tutaj zarówno rodziny z dziećmi jak i osoby przyjeżdżające ze swoimi zwierzętami. Możecie wybierać spośród pokoi oraz domków letniskowych – na terenie ośrodka znajduje się wiata, pod którą odbywają się spotkania i imprezy. Nie brakuje też miejsca na tańce bądź rozpalenie ogniska. 

Serdecznie zapraszamy do Sielpi!

 

 

Ośrodek wypoczynkowy
Bartek w Sielpi

Rezerwacje telefoniczne:
Tel. 66 77 99 615
       66 77 99 680
E-mail: sielpia@sielpia.pl

 

 

AKCEPTUJEMY

PŁATNOŚĆ KARTĄ

 

W PIERWSZYM TYGODNIU LIPCA RABAT -10%