Domki letniskowe w Sielpi

Sielpia.pl

Domki i bungalowy letniskowe w Sielpi do wynajęcia - Rezerwacje telefoniczne: 66 77 99 615

Sielpia Wielka to miejsce, w którym każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego – jeśli jesteś miłośnikiem pieszych wędrówek, to na tym terenie jak i w okolicach znajdziesz mnóstwo możliwości, aby spełnić swoje potrzeby i spędzić czas w wyjątkowy sposób, tak jak naprawdę lubisz. 

Szlaki piesze jakie oferowane są turystom przybywającym na Kielecczyznę są bardzo rozbudowane i łatwo do nich dotrzeć. Niektóre z nich są jak najbardziej tematyczne, inne nie – bez względu jednak na to, pewne jest jedno, ścieżki i dukty leśne pozwalają na odkrywanie tego wyjątkowego regionu i jego historii, prowadząc turystów w niezwykłe miejsca. To dzięki tym ścieżkom możliwe jest sprawdzenie jeszcze za życia, jaka jest rzeczywiście różnica pomiędzy Piekłem a Niebem oraz sprawdzić przyrodnicze niezwykłości. Jeśli tego chcecie, możecie również wybrać się po prostu na przechadzkę i podziwiać piękne krajobrazy, oddychać cudownym powietrzem oraz wybrać się na przykład na grzybobranie.

Ciekawostką jest fakt, że w oparciu o najbardziej istotne tutaj szlaki turystyczne organizatorzy turystycznych atrakcji nierzadko decydują się na projektowanie tras corocznych imprez. Odbywają się tutaj bowiem imprezy związane zarówno z trasami biegowymi, rowerowymi czy pieszymi – większość w Sielpi, ale bywają i takie, które dotyczą okolicy.

Oto najważniejsze imprezy, jakie warto wymienić i w jakich warto wziąć udział:

  • Cross Maraton "Przez Piekło do Nieba"
  • Konecki Maraton Pieszy
  • Konecki Maraton Rowerowy
  • jesienny mBank eXtreme

Oczywiście nie brakuje tutaj również innych imprez, niekoniecznie związanych z bieganiem czy chodzeniem bądź rowerami – przykład do turniej siatkówki plażowej czy różne ciekawe imprezy plenerowe, jakie zachęcają turystów do świetnej zabawy. Przykład? „Kuźnice Koneckie”.

Jeśli interesują Was jednak przede wszystkim szlaki turystyczne, przedstawiamy najbardziej atrakcyjne z nich:

  • szlak niebieski (81 km, szlak Stanisława Malanowicza)
  • szlak czerwony (97 km)
  • szlak żółty (35 km)
  • szlak zielony (56 km, szlak Doliny Krasnej)

 

 

Ośrodek wypoczynkowy
Bartek w Sielpi

Rezerwacje telefoniczne:
Tel. 66 77 99 615
       66 77 99 680
E-mail: sielpia@sielpia.pl

 

 

AKCEPTUJEMY

PŁATNOŚĆ KARTĄ

 

 

W PIERWSZYM TYGODNIU LIPCA RABAT -10%