Domki letniskowe w Sielpi

Sielpia.pl

Domki i bungalowy letniskowe w Sielpi do wynajęcia - Rezerwacje telefoniczne: 66 77 99 615

Sielpia Wielka to nie tylko atrakcje typowe dla kąpieliska – odpoczynek i relaks na łonie natury. To znacznie więcej – dokładamy wszelkich starań, aby na terenie Sielpi każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiednie zajęcie, rozrywkę, która będzie w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających, zarówno jeśli chodzi o bierne jak i czynne spędzanie czasu.

Mimo wielu nowoczesnych atrakcji nadal znajdują się jednak osoby, które preferują dość klasyczne spędzanie czasu, na przykład poprzez wędkowanie!

Dla miłośników wędkarstwa jest to po prostu raj – akwen wodny, na jakim można łowić to aż 60 hektarów. Cieszy się on ogromnym uznaniem nie tylko wśród wędkarzy, ale przede wszystkim osób, które pragną spędzić miło czas, pływać czy oddawać się sportom wodnym. Ze względu na wielkość na akwenie wydzielone są strefy, aby osoby, które preferują inną formę spędzania wolnego czasu nie wchodziły sobie w drogę – aby po prostu sobie nie przeszkadzały. Wody w tym zalewie można określić jako bardzo czyste, dzięki czemu bardzo sprzyjają one rozwojowi wielu gatunków ryb, na przykład karpia, szczupaka, karasia czy lina. Wędkarze mają więc co robić – można powiedzieć, że mają ręce pełne roboty. Zalew przyciąga więc co roku ogromną ilość turystów, z całej Polski, nie tylko z najbliższej okolicy i nie chodzi tutaj wcale wyłącznie o bogactwo ryb oraz cudowny klimat, lecz przede wszystkim wspaniałe zaplecze wypoczynkowe, malowniczą okolicę i niezwykle czyste powietrze.

Dlaczego Sielpia?

  • kąpielisko
  • 50-cio metrowa plaża
  • możliwość cumowania sprzętów wodnych
  • 6 tras nordic walking!
  • piesze szlaki turystycznej
  • szlaki rowerowe
  • park linowy
  • restauracje i kawiarnie

Na uwagę zasługują również cudowne zbytki i miejsca warte zwiedzenia znajdujące się w Sielpi bądź okolicy. Największą popularnością cieszy się na przykład Muzeum Zabawek, Ruiny Zamku czy też Jaskinia Raj w Chęcinach.

To miejsce, w którym naprawdę każdy, nawet najbardziej wymagający turysta spędzi cudowny czas, znajdzie dla siebie coś odpowiedniego i z pewnością nie będzie się nudzić!

 

 

Ośrodek wypoczynkowy
Bartek w Sielpi

Rezerwacje telefoniczne:
Tel. 66 77 99 615
       66 77 99 680
E-mail: sielpia@sielpia.pl

 

 

AKCEPTUJEMY

PŁATNOŚĆ KARTĄ

 

 

W PIERWSZYM TYGODNIU LIPCA RABAT -10%