Domki letniskowe w Sielpi

Sielpia.pl

Domki i bungalowy letniskowe w Sielpi do wynajęcia - Rezerwacje telefoniczne: 66 77 99 615

KAMRAT to miejsce naprawdę wyjątkowe- ten park linowy posiada aż cztery trasy, które charakteryzuje różny stopień trudności, długości i oczywiście wysokości. Zabawa jest naprawdę przednia, co potwierdzają udający się do paku klienci – są to zarówno rodziny z dziećmi, osoby starsze jak i młode, które pragną spędzić czas w sposób po prostu niebanalny.

Jak twierdzą przedstawiciele parku oraz osoby, które już zdecydowały się na poddanie się atrakcjom, jakie przygotował, jest to miejsce, które gwarantuje niezapomniane chwile, wspaniałe wrażenia i przede wszystkim wysiłek a świeżym powietrzu, korzystny dla zdrowia i samopoczucia. To idealny sposób na aktywne spędzenie czasu.

Podczas zabawy uczestnicy uczą się:

  • odpowiedzialności
  • opanowania
  • przełamywania lęku i strachu
  • technik utrzymania równowagi

Zabawa może odbywać się na czterech przygotowanych trasach:

  • Kapitan Hak – trasa znajdująca się na wysokości 2,5 metra, stworzona przede wszystkim z myślą o dzieciach, których minimalny wzrost to 110 centymetrów. Znajduje się tutaj 15 przeszkód, a długość całej trasy to 200 metrów.
  • Wyspa Skarbów – trasa całkiem nowa, nieco inna od pozostałych. Znajduje się na wysokości 4 metrów i sukcesywnie się obniża, kończąc na 2 metrach. Minimalny wzrost uczestnika to w tym wypadku 140 centymetrów, a wynosi ona 250 metrów i składa się z 18 przeszkód.
  • Czarnobrody – trasa dla dorosłych, młodzieży i większych dzieci. Ma 250 metrów, 17 przeszkód, wysokość 5,5 metra, a minimalny wzrost uczestnika to 140 centymetrów.
  • Bocianie gniazdo – minimalny wzrost uczestnika tej trasy to 160 centymetrów. Długość to 250 metrów, liczy 22 przeszkody, ale co najważniejsze – znajduje się na wysokości aż 8,5 metra!

Każda z tras to wspaniała zabawa, ale wejście na nią wymaga dokładnego zapoznania się z regulaminem. Każdy uczestnik wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt asekuracyjny, ale to nie oznacza, że można robić wszystko co się komu żywnie podoba. Ważne jest przestrzeganie norm bezpieczeństwa. Istotny jest również sam ubiór – potrzebne będą wygodne, mocne buty i ubrania, które można pobrudzić.

 

 

Ośrodek wypoczynkowy
Bartek w Sielpi

Rezerwacje telefoniczne:
Tel. 66 77 99 615
       66 77 99 680
E-mail: sielpia@sielpia.pl

 

 

AKCEPTUJEMY

PŁATNOŚĆ KARTĄ

 

 

W PIERWSZYM TYGODNIU LIPCA RABAT -10%