Domki letniskowe w Sielpi

Sielpia.pl

Domki i bungalowy letniskowe w Sielpi do wynajęcia - Rezerwacje telefoniczne: 66 77 99 615

Wybierasz się do Sielpi, ale nie masz zamiaru spędzać tego czasu biernie? Kochasz aktywne spędzanie wakacji czy nawet krótkiego urlopu? Uwielbiasz jazdę na rowerze? Zatem ścieżki rowerowe w Sielpi Wielkiej jak i okolicach to atrakcja, jaka z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Na amatorów wypraw rowerowych, a więc aktywnego wypoczynku w Sielpi czeka ogromna ilość tras rowerowych, które można podzielić na różne stopnie trudności.

Każdy rowerzysta może spróbować tutaj swoich sił zarówno indywidualnie, jak i oczywiście biorąc udział w rajdach rowerowych, które są tutaj organizowane niezwykle tłumnie. Znajduje się tutaj bardzo wiele przełajowych tras rowerowych w okolicznych lasach, które są doskonała alternatywą również dla osób, które po prostu znudzą się spędzaniem czasu na plaży i zapragną zobaczyć coś więcej. Trasy są przeznaczone zarówno dla osób, które trenują i są w stanie wytrzymać duże obciążenie jak i dla tych, którzy są mniej wytrzymali i doświadczeni - mogą oni skorzystać na przykład z Zielonego Szlaku – cudownej trasy rowerowej liczącej 50 kilometrów, która biegnie doliną rzeki Krasnej.

Sielpia to naprawdę wyjątkowe miejsce, ale nie tylko to miejsce samo w sobie jest godne uwagi. Obok Sielpi, dokładnie 10 kilometrów od tej miejscowości znajduje się na przykład rezerwat przyrody nieożywionej – skały w Piekle. Stąd właśnie, przez miejscowość o nazwie Niebo można niebieskim szlakiem dojść albo właśnie dojechać do Końskich. Najbardziej znaczący jest jednak czerwony szlak rowerowy – Sielpia jest punktem początkowym tego wyjątkowego szlaku. Prowadzi on bowiem przez piękne tereny dookoła Końskich. Oprócz szlaku czerwonego istotny i bardzo piękny jest też szlak zielony, który z kolei prowadzi do Błotnicy. 

Pewne jest jedno – każdy, nawet najbardziej wymagający turysta znajdzie tutaj dla siebie coś odpowiedniego, sposób na spędzenie czasu czy miejsca do odwiedzenia. Aktywnie czas można spędzać tutaj na wiele innych sposobów, w parku linowym czy udać się w pobliskie okolice aby zobaczyć pomniki przyrody, Jaskinię Raj w Chęcinach czy też Ruiny Zamku w Chęcinach.

 

 

Ośrodek wypoczynkowy
Bartek w Sielpi

Rezerwacje telefoniczne:
Tel. 66 77 99 615
       66 77 99 680
E-mail: sielpia@sielpia.pl

 

 

AKCEPTUJEMY

PŁATNOŚĆ KARTĄ

 

 

W PIERWSZYM TYGODNIU LIPCA RABAT -10%